Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čtvrtletní zpravodaj :-)

Zdravíme všechny naše příznivce v Novém roce 2010! Už jsme dlouho neposkytli aktuální informace, co se děje v našem sboru. Tak tady aspoň pár událostí:

Od nového roku se opětovně scházíme s naší mládeží každou středu a jezdíme pravidelně do Duban do sokolny hrát různé míčové hry, florbal atd. Poslední dva týdny se ale také připravujeme na každoroční "Zlatou vařečku", na kterou jezdíme do Drahan. Původní termín, který byl 6.2.2010 musel být přesunut z důvodu počasí na 6.3.2010, takže jsme měli čas v klidu si s dětmi "zopáknout" takové ty základy topografie, první pomoci, uzlování atd.

Všichni jim budeme přát štěstí, aby kromě dobře zvládnutého branného závodu také něco dobrého uvařily. Necháme se překvapit, co to bude :-).

Jinak opětovně se od nového roku jako vždy rozjíždí různé odborné přípravy a školení. Náš velitel jednotky už se účastnil prvního dvoudenního bloku "Odborné přípravy velitelů JPO V". Také, protože novinkou v našem technickém vybavení od nového roku jsou dva dýchací přístroje Saturny, museli jsme nechat proškolit první várku členů JSDH Vrbátky (od nás se tohoto dvoudenního školení zúčastnilo 6 členů) na nositele dýchací techniky.

A to je tak zatím vše na rozjezd v novém roce!